| Haberler | Yapımlar | Mailorder | Hakkımızda | İletişim | Linkler | SSS |
 
    MAIL ORDERNASIL SİPARİŞ VERECEKSİNİZ?

1 - Sitemizdeki bölümlerin başında belirtilen güncelleme gün ve saatinde, listelenmiş ürünler stoklarda mevcuttur. Sizin siparişiniz öncesinde satılmış, rezerve edilmiş yada ufak bir ihtimalde olsa hata sonucu satılmış ürünün listeden silinmemiş olması durumu mümkün olabilir. Ödeme öncesinde stok mevcudiyeti ile ilgili e-mail yada sosyal medya platformlarından atacağınız mesaj yolu ile bilgi alabilirsiniz.

2 - Listelenmiş fiyatlar kredi kartı ile ödemeye göre ayarlanmış fiyatlardır. Nakit yada banka havalesi ile ödemede uygulanacak indirimli toplam için siparişinizi bize e-mail ile ulaştırırsanız size indirimli toplamı bildirebiliriz.

3 - Siparişinizi bize aşağıdaki şekilde e-mail içerisine yazarak ulaştırabilirsiniz.

ÖRNEK:
PAGAN - OZ: IN TRANSCENDENCE - CD - 1 - 10,00 TL
PENTAGRAM - 20. YIL ÖZEL - T-SHIRT - 1 - 20,00 TL
AMON AMARTH - WRATH OF NORSEMAN - DVD - 1 - 60,00 TL
CEPHALIC CARNAGE - XENOSAPIEN (LARGE) - T-SHIRT - 1 - 35,00 TL

4 - Sipariş listenizin altına kargo adresinizi, telefon numaranızı da eklemeyi unutmayın lütfen.

5 - Siparişinizle ilgili stok mevcudiyeti konfirmasyonumuz ve toplam tutar bildirimimizden sonra en geç 2 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde siparişiniz iptal edilip rezerve ürünler tekrar satışa koyulacaktır.

6 - Ödemenizi aşağıdaki seçeneklerden biri yolu ile yapabilirsiniz.

A) Banka Havalesi ile ödeme:
Toplam tutarı aşağıdaki banka hesabına havale yada EFT ile gönderip e-dekontu e-mail adresimize sipariş listenizle beraber gönderebilirsiniz.

BANKA: GARANTI BANKASI
SUBE : MODA
HESAP SAHIBI: ENIS KIZILKAYA
IBAN : TR 3600 0620 0012 4000 0669 6527

BANKA: İŞ BANKASI
SUBE : ÇARŞI - KADIKÖY / İSTANBUL
HESAP SAHIBI: ENIS KIZILKAYA
IBAN : TR 1600 0640 0000 1118 7155 0895

BANKA: ZİRAAT BANKASI
SUBE : KADIKÖY
HESAP SAHIBI: ENIS KIZILKAYA
IBAN : TR 9600 0100 0625 9190 7740 5001

B) Posta Çeki Hesabına Ödeme:
Toplam tutarı PTT şubelerinden aşağıdaki Posta Çeki Hesabına yatırıp dekontu (216) 348 9998 nolu faksımıza yada scan'leyerek e-mail adresimize sipariş listenizle beraber gönderebilirsiniz.

Posta Çeki Hesap Sahibi: Halil Haluk ATAKLI
Posta Çeki Hesap No: 5386249

C) Kredi Kartı İle Ödeme:
Kredi kartınız ile ödeyerek almak istediğiniz ürünleri e-mail yada mesaj ile bildirirseniz bunları online dükkanımız WWW.HAMMERONLINESHOP.COM a ekleriz.

D) Paypal ile ödeme:
Maalesef Paypal'ın Türkiye hizmetini durdurması sebebiyle şu an Paypal ile ödeme kabul edememekteyiz!

E) Posta/Kargo ile nakit ödeme:
Sipariş listenizle birlikte toplam tutarı nakit olarak bir zarfın içine iyice gizleyerek posta (APS tercih sebebi) yada kargo ile aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz. Lütfen parayı; zarfın içine dışarıdan belli olmayacak şekilde koyun ve tercihen sadece Kağıt para yollayın, madeni para yollamayınız. Hammer Müzik taahütlü şekilde yollanmayan ve postada kaybolan paralar ile ilgili sorumluluk kabul edememektedir maalesef.

HAMMER MÜZİK
Mühürdar Cad. Akmar Pas. 70/12
Kadıköy 81300
Istanbul

6 - Türkiye içi siparişler ödemenin tamamlanmasını takiben YURTİÇİ KARGO ile alıcı ödemeli olarak adresinize gönderilecekir. Kargo ücreti siparişin ağırlığına göre değişmekte olsa da 3 desiye kadar Tüm Türkiye yaklaşık 8 TL civarındadır. Türkiye dışı siparişler PTT Taahhütlü Posta ile gönderilmektedir. Posta ücreti de sipariş toplamına eklenip peşin ödenecektir. Posta ücreti siparişinize göre hesaplanıp size bildirilecektir.

7 - Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri saat 15:00'e kadar bize ulaşıp ödemesi tamamlanan siparişler aynı gün, 15:00'ten sonra gelen siparişler ertesi gün; Salı günleri bize ulaşıp ödemesi tamamlanan siparişler Çarşamba günü; Cumartesi ve Pazar günleri bize ulaşıp ödemesi tamamlanan siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

8 - Kargo teslim süresi bulunduğunuz şehire göre 1-2 iş günüdür.

9 - Diğer tüm sorularınız için bizimle e-mail yada telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

HAMMER MÜZIK Mühürdar Cad. Akmar Pas. 70/12 Kadıköy 34710 İstanbul TÜRKİYE
Gri Design Telephone + Fax: ++ 90 216 348 99 98